+420 775 209 626Chci se dozvědět víc

O projektu Nová Chýně.

Projekt Nová Chýně je realizován na jižním okraji obce Chýně, ležící na západním okraji hlavního města Prahy. Obec leží 14 km na západ od centra a přímo na hranicích hlavního města Prahy, v blízkosti městské části Zličín, mezi městy Hostivice (na severovýchodě) a Rudná (na jihozápadě). Obcí protéká Litovický potok, na kterém jsou dva malé rybníky - Bašta a pod ním ještě Strahovský rybník, dříve vysušený, avšak obnovený roku 1999.

Více

Typy domů a jejich standardy

V I. etapě projektu "Nová Chýně" bylo vybudováno 54 řadových nízkoenergetických domů o dispozičním řešení 4+kk až 7+kk+2G a podlahové ploše od 84 m² až 220 m². Domy jsou rozděleny do 8 základních typů, které jsou následně rozděleny do celkových 26 podtypů dle umístění konkrétního domu v řadě.

Ve II. etapě projektu "Nová Chýně" bude vybudováno dalších 34 řadových i samostatných nízkoenergetických domů o dispozičním řešení 4+kk+S až 6+kk+2G a podlahové ploše od 100 m² až 250 m². Domy jsou rozděleny do 9 základních typů, které jsou následně rozděleny do dalších 26 podtypů dle umístění konkrétního domu.

VÍCE