+420 770 181 181Chci se dozvědět víc

Klientské změny u domů

Postup: Klient může poptávat změnu nebo úpravu v domě až po podpisu Smlouvy o Smlouvě Budoucí Kupní - SoSB a po zaplacení zálohy č.2. (záloha č.1 se skládá po podpisu Rezervační smlouvy)

Stali jste se našimi klienty a chtěli byste si zvolit vnitřní povrchy domu podle Vašich představ?

V rámci klientských změn jsme připraveni s Vámi vybrat nejlepší varianty pro vybavení Vašeho spokojeného bydlení ať už ve standardním provedení domu, nebo v rámci placených klientských změn. Přes veškeré Vaše představy je nutné akceptovat záměr architektonického studia, odsouhlasený projekt domu a to včetně projektu vegetace, nelze tedy měnit obálku budov a zastavěnou plochu.
Aby navržené změny mohly časově navázat na harmonogram stavebních prací je nezbytné se s Vámi co nejdříve sejít v našem klientském centru ProBydlení a.s., Bucharova 1281/2, 158 00 Praha 13-Stodůlky, kde se seznámíte s předloženou nabídkou, získáte potřebné informace a vyberete si tu nejlepší variantu pro Váš dům.


Seznam vzorkoven

Ing. arch. Jana Kremláčková - manažer klientských změn

ProBydlení a.s.
Bucharova 1281/2, 158 00 Praha 13-Stodůlky
jana.kremlackova@probydleni.cz
+420 731 278 290

Dodavatelé - seznam vzorkoven

V případě odborné porady je nutné si předem domluvit schůzku s níže uvedeným zástupcem. Prohlídka bez konzultace je možná kdykoli po dobu otvírací doby dané vzorkovny.