+420 775 209 626Chci se dozvědět víc
27/1

Nabízíme příspěvek na fotovoltaický systém.

Nabízíme příspěvek na fotovoltaický systém.

Od 27.01.2023 nabízíme novým klientům příspěvek na koupi a instalaci fotovoltaického systému ve výši dorovnávající rozdíl mezi celkovou kupní cenou za systém a získanou dotací od státu.
Znamená to tedy, že nabyvatel rodinného domu požádá o státní příspěvek ze státního programu "Nová zelená úsporám" (zde více informací dle článku 2.1.2 Nová etapa NZÚ Rodinné domy) a developer uhradí rozdíl mezi fakturovanou kupní cenou za fotovoltaický systém a získanou dotací. 
Nabyvatel rodinného domu tedy již nedoplácí žádné finanční prostředky navíc k ceně domu, za předpokladu, že dodrží požadavky o celkovém instalovaném výkonu a propojení s distribuční soustavou. 

07.11.2022
Při zajištění financování od nás Vám garantujeme po dobu dvou let od podepsání hypotéky úrokovou sazbu ve výši 2,99% p.a.

Jak to funguje? Náš finanční poradce pro Vás zajistí v některé z komerčních bank hypoteční úvěr za aktuální tržní úrokovou sazbu s fixací na 2 roky.
Developer Vám po dobu dvou let bude každý měsíc vracet část Vámi zaplacených úroků, a to ve výši rozdílu mezi sazbou sjednanou v bance a námi garantovanou sazbou ve výši 2,99%.
Po uplynutí dvouleté fixační lhůty si s financující bankou (nebo jakoukoli jinou komerční bankou) sjednáte novou úrokovou sazbu. 


Od 01.06.2022 je možné mít ve všech domech III.etapy tepelná čerpadla.
V rámci klientské změny lze u domů s plynovým kotlem žádat změnu způsobu vytápění a to na systém tepelného čerpadla. Při řešení klientských změn si lze také na střechu objednat fotovoltaický systém s baterií.


12.11.2021 jsme do prodeje uvolnili dalších 17 domů ve III.A.etapě.
Předpokládaný termín dokončení je jaro 2023. Domy budou mít ploché střechy, vytápění plynem, anebo tepelným čerpadlem.
Domy budou ve stejných standardech, které jsou u II.etapy projektu.


Dnes 03.11.2020 byly svým majitelům předány první dva dokončené domy ve II.etapě.
Předávání dalších dokončených domů bude pokračovat v následujících dnech. Domy jsou předávány ihned, jak je to možné a zároveň se pro běžný provoz otevírají příslušné ulice u těchto domů.
Věříme, že budou noví majitelé v nových domovech spokojení. 


Nově v nabídce dokončené byty v bytovém domě.
Nabízíme k prodeji dokončené byty 4+kk a 3+kk.
Oba byty jsou umístěny v domě "A", v posledním podlaží a součástí je i kuchyňská linka a jsou připraveny ihned k nastěhování, více zde.


28.05.2020 byl otevřen dokončený vzorový dům ve II.etapě projektu:
Srdečně vás zveme na prohlídku vzorového domu.
Jedná se o dům č. 147 z II.etapy projektu. V domě jsou již kompletně dokončeny finální povrchy a k vidění je zde i nová technologie tzv. "ostrovní dům", kterou budeme instalovat do domů typu "I" s čísly 125 - 128.
Technologie spočívá v energetické soběstačnosti domu vybaveného solárními panely a battery boxem, kam se vyrobená energie ukládá. Přebytky jsou odváděny do centrální rozvodné sítě.
Dům je možno navštívit po dohodě s makléři zde.


05.05.2020 jsme uvolnili do prodeje domy V.etapy.
Dnes bylo do prodeje uvolněno 9 domů v V.etapě našeho projektu s předpokládaným termínem kolaudace podzim 2021.
Domy budou ve stejných standardech, které jsou u II.etapy projektu a budou mít ploché střechy.
Nabídkové zaváděcí ceny najdete zde.


Vláda dne 30.04.2020 schválila zrušení daně z nabytí nemovitosti!!!
Daňové odpočty u hypoték budou nadále možné u všech smluv uzavřených do konce roku 2021. 
Zákon musí ještě schválit Poslanecká Sněmovna.
Rozhodnutí se restrospektivně týká i kupujících, kteří dokončili svůj vklad na katastr během prosince 2019 nebo později.
VÍCE INFORMACÍ ZDE.


30.03.2020
Ministryně financí navrhla vládě zrušení daně z nabytí nemovitosti:

Kupujícím stavebních zasíťovaných pozemků v V.etapě našeho projektu Nová Chýně tak zůstane víc peněz na stavbu vysněného rodinného domu.
Již nyní však platí to, že je od daně z nabytí osvobozen první úplatný převod developerem postavených rodinnných domů. Čili pokud si koupíte v projektu Nová Chýně rodinný dům s pozemkem, nebudete platit další peníze po převodu do svého vlastnictví.
Současně chce ministrině zrušit i daňový odpočet úroků z hypotéky.
Více informací najdete zde.
Doufejme, že se jí její snaha podaří a zlevní se tak nákup stavebních pozemků.